Ekibimiz

Ali ASLAN  Yönetim Kurulu Üyesi, SMMM, KGK Denetçisi

1995 yılında İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 1997 yılında özel bir bağımsız denetim firmasında çalışma hayatına başlamış, bu firmada denetçi yardımcısı, denetçi ve kıdemli denetçi olarak görev yapmıştır.

Halen AB Denetim Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Anonim Şirketinin Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmakta olup SMMM ve KGK Denetçi ünvanlarına sahiptir.

 

Bayram BİLGİN  Yönetim Kurulu Başkanı, SMMM, KGK Denetçisi

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Bir süre Maliye Bakanlığında çalıştıktan sonra bu görevinden istifa ederek, 1996 yılından itibaren bir bağımsız denetim firmasında çalışmaya başlamıştır. Bu Denetim firmasında denetçi yardımcısı, denetçi ve kıdemli denetçi olarak görev yapmıştır.

Halen AB Denetim Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Anonim Şirketinin Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmakta olup SMMM ve KGK Denetçi ünvanlarına sahiptir.